Компанія “Зонт Одесса”

Компанія "Зонт Одесса" успішно працює на ринку більше 10 років. За цей час ми переконалися: будь-яке приміщення або майданчик можна зробити улюбленим та швидко впізнаваним місцем відпочинку, куди клієнт захоче повертатися знову й знову. Але щоб досягти такого ефекту, потрібно уважно поставитися до деталей.

  • Столики вашого кафе стоять на відкритій території, під самісіньким сонцем? Дозвольте своїм відвідувачам сховатися під великими красивими парасолями, що дають приємну тінь.
  • На вулиці прохолодно, а ви хочете продовжити сезон в своєму ресторані? Зробіть його тепліше та захистіть від негоди літній майданчик прозорими шторами, zip-системами й навісами.
  • Прийшов час оновити інтер'єр, додати нові фарби, здивувати та побавити клієнтів свіжими ідеями? Змініть кольори своїх парасольок, пергол, маркіз, перешийте чохли для диванних подушок, а заодно підберіть нові меблі.
  • Хочете, щоб про ваш бренд було постійно чути і він швидко запам'ятовувався клієнтам? Тоді зробіть парасолі або тенти "іменними": нехай на їх куполах сяє ваш бренд.

Все це вам допоможе зробити компанія "Зонт Одесса", яка має солідний досвід у вирішенні подібних завдань. Наші клієнти довіряють і звертаються саме до нас, тому що:

  • ми пропонуємо широкий асортимент продукції. А це означає, що у вас завжди є можливість знайти найкраще рішення для свого інтер'єру. Наприклад, підібрати парасолі потрібного розміру, кольорів, форми;
  • у нас налагоджені зв'язки з надійними постачальниками, які забезпечують своєчасну доставку товару. А це означає, що ви зможете вчасно відновити свою терасу або літній майданчик, і будете активно просувати свій бізнес у пік сезону;
  • ми гарантуємо якість свого товару. Придбана у нас продукція буде вам слугувати довго і надійно, а значить, у вас не буде необхідності в наступному сезоні повністю міняти конструкції і ви істотно заощадите;
  • ми надаємо додаткові послуги, які сприяють розвитку вашого бізнесу. Наприклад, утеплюємо літні майданчики, перетягуємо новою тканиною вже наявні конструкції, допомагаємо оформити інтер'єр за допомогою меблів і різних аксесуарів, друкуємо ваш логотип на продукції і робимо впізнаваним ваш логотип;
  • ми супроводжуємо своїх клієнтів багато років. Ми завжди на зв'язку, нас легко знайти, наші шоу-руми є в кількох містах, ми здійснюємо доставку по всій Україні. А головне, ми завжди готові вам допомогти!

Якщо у вас є питання про нашу продукцію, якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про послуги або ви вже готові до співпраці, просто залиште тут свій номер телефону - і ми передзвонимо вам!

Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+