Перголи

Пергозонт Перголи Під замовлення
Пергола H1 Перголи Під замовлення
Пергола H1 Перголи Під замовлення
Пергола KEDRY Перголи Під замовлення
Пергола L1 Перголи Під замовлення
Пергола W1 Перголи Під замовлення
Пергола А1 Перголи Під замовлення
Пергола А1-2 Перголи

40 250 грн

Пергола Дерев'яна Перголи Під замовлення

У яких випадках варто купити перголу

Відмінності пергол від маркіз та інших навісів

Масштабна революція! Ось яка думка першою приходить в голову, якщо подивитися на існуючий в наші дні асортимент пергол. За всю свою історію пергола пережила досить сильну трансформацію. Причому, ці зміни одразу кидаються в очі: від простоти і естетики перших пергол ми прийшли до високої технологічності та практичності сучасних виробів. Але, що дивно, в моді досі залишаються всі варіанти і ви запросто можете купити перголу будь-якого типу.

Правда, у недосвідчених покупців при цьому часто виникає питання: чому варто вибрати саме перголу, а не будь-який інший навіс або альтанку? Чим конкретно пергола відрізняється і які має переваги?

  • Відмінність перголи від звичайної альтанки полягає в тому, що дах (і навіть бічні стінки) можуть при бажанні відкриватися і закриватися. Хочете більше сонця - прибираєте дах. Хочете сховатися від палючих променів - натягуєте тент максимально.

  • Відмінність перголи від маркізи полягає в опорній конструкції. Маркізи тримаються лише на опорах, які кріпляться до стін. У них зазвичай немає опор з протилежного боку, а ось у пергол - є.

Також можуть відрізнятися механізми, що дозволяють відкрити і закрити тент. Але в цілому всі ці відмінності досить умовні і відносні. Тому що, як уже було сказано, і перголи, і маркізи, і будь-які інші альтанки можуть мати безліч особливостей і конфігурацій.

Перголи для саду та дачі

Звичайно, на дачі легко можна використовувати будь-які види пергол. Тут все залежить від ваших уподобань. Але в даному випадку ми маємо на увазі саме ті конструкції, з яких колись все починалося. Адже спочатку перголи використовувалися в якості опор для в'юнких видів рослин. Ті обплітали конструкцію і створювали затишний затінений куточок, де було комфортно відпочивати в спекотний літній день.

Щось подібне цілком можна зробити і в наші дні на своїй дачі. Для цього рекомендуємо купити перголи, зроблені з натуральних матеріалів, наприклад, з дерева. Дерев'яні перголи чудово підійдуть для троянд, клематисів, винограду, плюща та інших видів рослин. Додайте до них квіти в підвісних кашпо - і у вас на дачі з'явиться надзвичайно красива зона відпочинку. Але врахуйте, що вона буде досить масивною, а ступінь захисту від сонця буде залежати саме від рослин.

Перголи для літнього майданчика в кафе або ресторані

У цьому випадку на перший план виходить не стільки краса, скільки функціональність. Тому красиві, але масивні та мало ефективні дерев'яні перголи тут використовуються рідко. Їм на зміну приходять більш сучасні і технологічні споруди, головне завдання яких - створити затишок і щільну тінь для відвідувачів, що сидять на літньому майданчику.

Для цієї мети власники закладів намагаються купити перголи з міцними, але негроміздкими опорами, які не займатимуть багато місця. А дах для цих конструкцій створюється з надійних, вологостійких матеріалів.

Така пергола дає можливість проводити час на відкритому повітрі, сховавшись від сонця або невеликого дощу. А якщо є ще і захист з боків (наприклад, з плівки ПВХ), то тоді тут можна відпочивати навіть восени та взимку.

Перголи для дахів, басейнів та інших відкритих зон

Як ми вже з'ясували, перголи можуть мати різну конфігурацію і різну складність виконання. Першим прикладом стали перголи, дах яких складається зі статичних балок, через які може проникати світло. Другим прикладом стали перголи, у яких дах повністю затягнутий тентом. А третім прикладом будуть конструкції, які дозволяють в будь-який момент відкрити або закрити дах.

Зробити це можна, наприклад, за допомогою автоматично розсувних ламелей або за допомогою тканин, що збираються у складки. В результаті ви завжди контролюєте потік світла, що проникає на майданчик. Такого роду перголи має сенс купити для пляжних зон або майданчиків біля басейну. Також вони добре підходять для терас на дахах будівель, якщо там є можливість створити майданчик для відпочинку.

Ще раз хочемо підкреслити, що не існує строгого розподілу, яку перголу в яких випадках треба купити. Тут потрібно орієнтуватися на конкретні завдання і місце установки перголи. Тому, перш ніж замовити і купити перголу  в Україні, рекомендуємо проконсультуватися у фахівців компанії "Зонт Одесса".

Перголи
Навіщо потрібні дерев'яні перголи і в чому їх переваги
Навіщо потрібні дерев'яні перголи і в чому їх переваги

Дерев'яні перголи не змінюють свій первісний вигляд вже цілі століття. І при цьому залишаються популярними. Чому?

Читати >>
Що таке перголи в сучасному розумінні
Що таке перголи в сучасному розумінні

Ці металеві перголи просто підривають ринок Європи та США. Як скоро новинки будуть в нашій країні?

Читати >>
Садові перголи і арки: які функції вони можуть виконувати
Садові перголи і арки: які функції вони можуть виконувати

Ви здивуєтесь, скільки важливих завдань може виконувати в саду звичайна пергола. Може, прийшов час і вам її встановити?

Читати >>