Послуги

Вуличні парасолі багатьом здаються звичайним елементом декору в будь-якому кафе чи ресторані, де є літній майданчик. Насправді ж, це - відмінний спосіб привернути увагу клієнтів, просунути свій бренд, додати родзинку в інтер'єр і створити затишок. Так можна використовувати й різноманітні навіси, перголи, маркізи, тенти і т.д. Але як саме це працює? Давайте подивимося на прикладі конкретних послуг, які надає компанія "Зонт Одесса".

Брендування. Нанесення логотипу
Брендування. Нанесення логотипу

Мається на увазі друк логотипів, написів, відомих зображень на тканинній поверхні парасольки. З огляду на те, що вуличні парасольки і різноманітні навіси мають досить велику площу купола, то місця для такої реклами буде більш ніж достатньо, а сам малюнок буде видно клієнтам здалеку. Він приверне увагу перехожих, які захочуть відвідати поки ще невідомий їм заклад. А для постійних клієнтів "іменні" парасольки будуть служити знайомим орієнтиром. Ви отримуєте: дуже помітну, яскраву і довгострокову рекламу, за яку заплатите лише раз - під час друку логотипу. Ці витрати дуже малі в порівнянні з рекламою на банерах, сіті-лайтах, в будь-яких ЗМІ або в Інтернеті. При цьому брендовані парасолі можуть вам служити кілька сезонів поспіль. ..

Задати питання

Заповніть поля та наш менеджер зв'яжеться з вами.

Ремонт тканини на парасольках, маркізах, перголах
Ремонт тканини на парасольках, маркізах, перголах

Якими б якісними і надійними не були речі, рано чи пізно вони все одно виходять з ладу, це неминуче. Але це не означає, що при виникненні найменших проблем потрібно знову купувати нове обладнання. Напевно, є шанс відремонтувати речі таким чином, що будь-які пошкодження будуть непомітні. Наприклад, майстри компанії "Зонт Одесса" успішно лагодять вуличні парасольки, маркізи, перголи. Зокрема, ми може замінити деякі деталі конструкції або перетягнути заново тканинний купол. При цьому ви завжди можете самі вибрати найбільш підходящу за кольором і текстурою тканину. Ви отримуєте: оновлені парасолі і навіси, які прослужать вам ще не один сезон. По-перше, ви заощадите гроші на покупку нових конструкцій. По-друге, за рахунок інших тканин ви зможете освіжити інтер'єр в своєму закладі і додасте кольорів у дизайн. ..

Задати питання

Заповніть поля та наш менеджер зв'яжеться з вами.

Утеплення літніх майданчиків
Утеплення літніх майданчиків

Будь-який заклад хоче максимально продовжити літній сезон, коли відвідувачі із задоволенням сидять не всередині приміщення, а на відкритій терасі. Клієнтам подобаються простір, свіже повітря і вид на вулицю, який відкривається перед ними, тому вони залишаються в кафе довше і, відповідно, роблять великі замовлення. А головне, за допомогою тераси збільшується кількість столиків у закладі. В результаті, чим довше триває літній сезон, тим вище у вас доходи. Однак погода нерідко вносить свої корективи: влітку клієнтів з майданчика проганяє дощ, а восени їх лякають холоди. Саме на цей випадок "Зонт Одесса" пропонує утеплення літніх майданчиків. Від дощу ми встановлюємо великі навіси і тенти, а для збереження тепла монтуємо м'які захисні вікна з плівки ПВХ. Ви отримуєте: терасу, захищену від негоди з усіх боків. Таким чином ви можете максимально продовжити роботу свого літнього майданчика, обслужити більшу кількість клієнтів і суттєво збільшити свій прибуток за сезон. ..

Задати питання

Заповніть поля та наш менеджер зв'яжеться з вами.

ПОСЛУГИ
Три популярних питання щодо утеплення літніх майданчиків
Три популярних питання щодо утеплення літніх майданчиків

У яких випадках варто утеплити літній майданчик, терасу або альтанку? Чи вигідно це буде ресторану? Чим "м'які вікна" краще за склопакети та як саме вони встановлюються?

Читати >>
Брендування вуличних парасоль: як це зробити правильно?
Брендування вуличних парасоль: як це зробити правильно?

Ефективно, ексклюзивно, стильно та яскраво... Плюсів у такого способу реклами, як друк лого на вуличних парасольках, - маса. А якщо правильно підійти до питання, то додасться ще й економічна вигода.

Читати >>
Ремонт і пошив вуличних парасольок: п'ять аргументів "за"
Ремонт і пошив вуличних парасольок: п'ять аргументів "за"

Пошиття нових куполів для парасольок - це поширена практика в кафе і ресторанах. Таким чином можна не просто дати "друге життя" парасольці, але й вирішити безліч інших завдань.

Читати >>