Брендування вуличних парасоль: як це зробити правильно?

Друк логотипу на парасольках як спосіб розповісти про себе

Виділитися, запам'ятатися і постійно залишатися у центрі уваги - ось що життєво необхідно будь-якому, без винятку, закладу: ресторану, кафе, бару і т.д. Конкуренція серед них занадто висока і потрібно чимало зусиль, щоб привернути погляди потенційних клієнтів. Звичайно, без реклами тут не обійтися, і друк логотипів на вуличних парасольках - чудовий варіант!

Насправді, мова йде не тільки про вуличні парасольки, що використовуються на літніх майданчиках в кафе як спосіб сховатися від сонця. Це можуть бути будь-які інші тканинні навіси, які є на території закладу: великі тенти, перголи, маркізи і т.д. Якщо ці конструкції мають тканинне полотнище, то на нього без проблем можна нанести логотип, слоган або будь-який інший розпізнавальний знак.

Друк на парасольках - це хороший спосіб прорекламувати себе і при цьому не бути нав'язливим. З одного боку, ваше лого буде видно здалеку і приверне увагу людей, які проходять повз. З іншого боку, така реклама не виглядає такою нав'язливою, як на величезних білбордах, наприклад. Та й вартість її буде набагато нижче. І це ще не все...

Друк на парасольках: у чому його переваги?

1. Парасолька - безпечне місце для розміщення реклами.

У багатьох містах України місцева влада контролює процес розміщення реклами на вулицях і навіть можуть штрафувати за порушення встановлених правил. Наприклад, в Одесі та Львові діють суворі правила щодо використання зовнішньої реклами в історичній частині міста. Але зазвичай всі ці обмеження не включають в себе лого на парасольках. Таким чином, ви можете виконати брендування своїх парасольок і при цьому не турбується про порушення законодавства.

На відміну від традиційної вуличної реклами, вам не будуть потрібні будь-які дозвільні документи від місцевої влади на друк лого на парасольках. Але навіть в критичних ситуаціях, якщо раптом знадобиться прибрати подібного роду рекламу, ви запросто можете перенести парасолі зі своїм лого в інше зручне місце і використовувати їх там. З рекламною вивіскою на стіні, з сітілайтами та білбордами ви так зробити не зможете.

2. Парасолька - ефективна місцева реклама.

Уявімо, що парасолі з вашим логотипом вже стоять на літньому майданчику біля вашого закладу. Щоранку, з початком робочого дня, працівники кафе розкривають парасолі над столиками, ніби запрошуючи людей зайти і відпочити в затишному, тінистому куточку.

Цілком можливо, що сьогодні ці люди не скористаються запрошенням і побіжать далі у своїх справах. Але завдяки яскравим парасолькам вони обов'язково звернуть увагу на кафе, а надрукований логотип допоможе швидко запам'ятати назву закладу. І наступного разу, думаючи про те, куди б сходити, людина напевно згадає саме ваш затишний ресторан.

А якщо людина ходить повз вашого закладу щодня, то ваш бренд запам'ятається їй надовго. Таким чином ви без особливих складнощів завоюєте увагу усіх місцевих.

3. Вуличні парасольки - зручне місце для реклами.

Крім ефективності варто розглянути ще й такий фактор, як утилітарність. Для цього порівняємо друк лого на вуличних зонтах зі знайомими всім сітілайти, розтяжками, білбордами і т.д. Різниця полягає в тому, що для звичайної вуличної реклами вам знадобиться спеціальне місце для розміщення.

А парасолька в кафе - це вже готовий рекламний майданчик, з досить великою площею та зручним розташуванням, помітний здалеку. І цей майданчик вам не потрібно купувати або орендувати спеціально, адже ви будете використовувати парасольку в будь-якому випадку. Вам вона необхідна для створення комфорту і затишку на літньому майданчику. Так чому б не використовувати парасольку ще й в якості реклами?

Друк лого на парасольках: як зменшити витрати?

1. Замовляйте парасолі з логотипом оптом.

У світі поліграфії діють всі ті ж принципи: чим більше обсяг продукції замовляєш, тим менше платиш в результаті за одну одиницю. У випадку з літніми майданчиками, кафе і ресторанами це буде виглядати цілком логічно: вам напевно знадобиться не одна парасоля, а одразу декілька, плюс варто взяти ще "про запас".

2. Використовуйте якісний друк на парасольках.

До друку на вуличних парасольках і навісах пред'являються досить високі вимоги, оскільки і тканина, і фарба піддаються сильному зовнішньому впливу. Сонце, опади, вітер, пил і навіть сліди від птахів - все це негативно впливає на зовнішній вигляд купола. Фарба поступово вигорає, злазить чи просто змивається. У підсумку, використовуючи неякісну фарбу, ви в підсумку втратите значно більше, адже незабаром вам знадобиться оновити купол парасольки. Запам'ятайте, фарба повинна бути обов'язково стійкою до вологи та ультрафіолету. Інакше всі ваші зусилля пропадуть дарма.

3. Скорочуйте кількість елементів, що наносяться на парасольку.

Це дійсно безболісний спосіб зменшити розтрати. Замовте якісний друк лого, але не в кожній секції парасольки, а наприклад, через одну. У цьому випадку малюнок або напис все одно буде видно з різних ракурсів, тим більше, що за необхідності ви можете розгорнути парасольку в потрібну сторону.

4. Звертайтеся до професіоналів.

Не варто розраховувати на те, що максимально низькі ціни, які запропонують халтурники, забезпечать вам якісний результат. А ось перевірені часом фахівці, які давно займаються брендування парасольок, нададуть реальну допомогу. Наприклад, ось що зроблять для вас менеджери компанії "Парасолька Одеса":

  • допоможуть купити найкращі вуличні парасольки;
  • підберуть варіанти якісного друку;
  • запропонують максимальні знижки за оптовий замовлення.

Отже, друк лого на вуличних парасольках - це вигідно, результативно, красиво і зручно!

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+