Ремонт і пошив вуличних парасольок: п'ять аргументів "за"

Пошиття нових куполів для вже наявних парасольок - це досить поширена практика в кафе і ресторанах. Звичайно, найчастіше це скоріше вимушений захід через виникнення ушкоджень в куполі парасольки. Але насправді таким чином власники закладів можуть вирішити і безліч інших завдань - від зовсім практичного "навіщо витрачати більше, якщо можна заощадити" до емоційного "хочеться чогось новенького". Давайте розглянемо уважніше причини, через які вам може знадобитися ремонт або перетяжка вуличних парасольок.

  • Пошиття куполів навіть для великих вуличних парасольок більш вигідне, ніж закупівля нових конструкцій. Тому не варто завчасно списувати з рахунків парасолі з пошкодженим куполом. Навіть якщо стара тканина на них вигоріла або порвалася, парасолі цілком можуть вам ще послужити. Для цього достатньо натягнути на каркас новий тканинний купол. Таким чином можна відновити будь-які парасолі: великі і маленькі, садові парасолі, парасольки для літніх майданчиків і т.д.
  • Ремонт купола обійдеться ще дешевше, ніж пошив. Проста арифметика підказує, що ви зможете скоротити свої витрати в кілька разів. А мудрі люди кажуть: якщо заощадив, значить, заробив!
  • Індивідуальний пошив покриття для вуличних парасольок - це можливість проявити свою оригінальність і виділитися на тлі конкурентів. Погодьтеся, незалежно від того, наскільки дорогою є парасолька, у ній немає оригінальності. У будь-який момент ваші конкуренти можуть купити таку саму конструкцію: того ж розміру і з тим самим забарвленням. А оскільки парасолі для літніх майданчиків завжди у всіх на виду, то така одноманітність неприпустима і просто згубна для ресторанного бізнесу. Вам життєво важливо підкреслити свою індивідуальність і проявити креатив! А значить, вам потрібно саме це - індивідуальний пошив куполів.
  • Це простий спосіб вдихнути нове життя в інтер'єр. Повноцінний ремонт приміщення - досить дороге задоволення. Набагато простіше внести деякі зміни в обстановку. Для цього скористайтеся простою хитрістю: використайте інші тканини на навісах і парасольках на літньому майданчику, перетягніть новим текстилем меблі і подушки, замініть штори. Цього буде цілком достатньо, щоб додати свіжості закладу.
  • Оновлюючи тканину на парасольках, можна одночасно нанести на неї логотип. Брендування парасольок - це відмінний спосіб прорекламувати себе, свою компанію або кафе. Не втрачайте таку можливість! Замовивши пошиття купола парасольки, заплануйте також друк на тканині потрібного малюнка.

Незалежно від того, з якої причини ви вирішили зробити ремонт або пошив вуличних парасольок, зверніться для цього до професіоналів, які вас проконсультують і підкажуть вам найкращі варіанти текстилю в кожному конкретному випадку. Те ж саме слід зробити, якщо ви встановлюєте нову конструкцію, створену за вашим індивідуальним замовленням.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+