Садові меблі: як вибрати з широкого асортименту?

 • 27 January 2020 12:48:49
 • Reviews: 0
 • Views: 1436
 • 0

Купити садові меблі на заздрість сусідам

Ми чудово розуміємо ваше прагнення вибрати такі меблі для дачі, щоб сусіди, дивлячись на неї через паркан, почали рвати на собі волосся від заздрощів. У нас є в наявності зразки подібних меблів і ми готові допомогти вам підібрати ідеальні столи, стільці, парасолі, шезлонги, лавки. Але при цьому ми вам дуже рекомендуємо не забувати і про такі чинники, як практичність, якість, ціна і т.д.

Іншими словами, нехай критерій "щоб їх жаба задавила" буде не єдиний при виборі меблів.

Вибираємо красиві та стильні меблі для дачі

Є чотири основні матеріали, меблі з яких користується найбільшою популярністю. Найчастіше споживачі намагаються купити меблі для дачі з металу, пластику, дерева та ротанга. Кожен з цих матеріалів має свої особливості використання. Знаючи ці сильні і слабкі сторони, вам буде легше визначитися. Для початку розберемося з дизайном.

 • Садові меблі з пластика мають безсумнівний плюс - це величезна кількість кольорів і найрізноманітніші форми. Тут у покупця найширший вибір.
 • Меблі з ротангу в наші дні виготовляються зі штучного матеріалу. Тобто, по суті, це ще один вид пластику, а не натуральний очерет. Тому тут теж немає ніяких обмежень у кольорах. А от щодо форми, то тут можливостей, мабуть, навіть більше, ніж у звичайного пластика. Наприклад, з ротанга плетуться абсолютно шалені кокони.
 • Садові меблі з дерева зазвичай мають максимально натуральне забарвлення. Завдяки своєму природному забарвленню і простим лініям вони відмінно вписуються в навколишнє середовище.
 • Металеві меблі - це ще один приклад використання максимально натуральних матеріалів. Але тут вже помітна строгість кольорів, розбавити яку допоможуть всілякі вироби з текстилю (подушки, пледи та ін.).

Вибираємо якісні та надійні садові меблі

Тепер поговоримо про те, як довго вам прослужить такі садові меблі і наскільки вони будуть зручними у використанні.

 • Пластикові меблі мають незначну вагу, тому їх легко переносити з місця на місце. Не потребують багато догляду, швидко миються, добре переносять вологе прибирання. Проте можуть вигоряти на сонці та не завжди вдало витримують перепади температур. Часто пластикові конструкції доповнюють металевими деталями, щоб підвищити міцність виробів.
 • Садові меблі з ротанга мають схожі характеристики з пластиковими меблями: легкі, швидко миються, але з плином часу не вигоряють на сонці та мають більшу міцність, ніж пластик.
 • Дерев'яні меблі важчі, але це додає їм стійкості. Набагато чутливіші до вологи, ніж пластик. При чищенні меблів важливо не пошкодити верхній лаковий шар, якщо він є. А загалом ці меблі дуже надійні, міцні, довговічні.
 • Садові меблі з металу можуть мати різні властивості, залежно від того, який саме матеріал використовується. Наприклад, алюмінієві будуть важити набагато менше, ніж сталеві. Але у питаннях міцності та довговічності металеві меблі легко обходять будь-які інші. Звичайно, при цьому мається на увазі каркас. А ось подушки, які часто входять до ансамблю, вимагають регулярного оновлення.

До інших важливих критеріїв при покупці меблів для дачі можна віднести, наприклад, їх екологічність. Очевидно, що в цьому випадку лідерами є натуральні матеріали - дерево і метал. А ось якщо подивитися на вартість садових меблів, то тут переможе, швидше за все, пластик. Вироби з цього матеріалу обходяться найдешевше.

Так які ж меблі все ж таки найкращі? Правильна відповідь - ті, що подобаються саме вам. Забудьте про сусідів! Вибирайте те, що припало вам до душі. І тоді покупка буде радувати вас довгі роки. А про практичність виробів подбає компанія "Зонт Одесса".

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+