Способи зонування простору за допомогою меблів для кафе

  • 03 February 2020 17:55:58
  • Reviews: 0
  • Views: 1500
  • 0

Меблі та парасольки допоможуть привернути увагу клієнтів

Уміння виділитися та запам'ятатися клієнтам - це на сьогоднішній день справжнє мистецтво. Занадто велика конкуренція в сучасному ресторанному бізнесі, щоб допускати помилки. Бути одноманітним в цій справі - просто заборонено. Але якщо ви трохи втомилися генерувати свіжі ідеї самостійно, то завжди можна звернутися по допомогу до професіоналів.

Наприклад, компанія "Зонт Одесса" із задоволенням розповість вам про всі найтоповіші новинки в світі меблів і парасольок. Або підкаже цікаві варіанти оформлення та планування простору в залі чи на літньому майданчику. Наприклад, сьогодні ми пропонуємо поговорити про те, яким чином можна зонувати територію і створити у кожного відвідувача почуття усамітненості.

1. Огорожа з ротангу для літніх майданчиків

Почнемо з найпростіших прикладів зонування. Якщо є необхідність розділити літній майданчик на окремі ділянки, можна використовувати спеціальні огорожі. На нашому сайті є в асортименті огорожі з ротангу: різного розміру, кольору, конфігурації.

Якщо дозволяє площа, ви можете поставити такі перегородки прямо між столиками. І тоді клієнти виявляться на достатньому віддалені і не будуть заважати один одному. І, звичайно, такі огорожі будуть доречні, щоб окреслити межі літнього майданчика.

Особливо якщо поруч є проїжджа частина або пішохідна зона. Кашпо на кожній секції огорожі можна прикрасити горщиками з квітами, що додасть кольорів і літнього настрою.

2. Підвісне крісло-кокон для кафе

Це вже більш ускладнений варіант, тому що багато таких крісел в кафе не поставиш. Вони будуть займати занадто багато місця, та й для великих компаній абсолютно не підходять. Зате кокон просто ідеальний для відпочинку однієї персони, яка хоче, з одного боку, посидіти в кафе, а з іншого боку, сховатися від сторонніх очей. А ще кокони просто обожнюють діти.

Тому зазвичай таке підвісне крісло намагаються купити не більше одного-двох і поставити віддалено від інших столиків.

3. Крісла та дивани з дуже високими спинками

А ось це вже прямо екзотика. Подібний дизайн зустрічається дійсно рідко, тому справити враження на відвідувачів вам напевно вдасться. У нашому асортименті прикладом меблів з високими спинками може служити колекція диванів і крісел з ротангу "Каїр".

Ажурні плетива з ротангу приховають від зухвалих очей будь-кого, хто сяде в таке крісло або на такий диван. Звичайно, це трохи ускладнить роботу офіціантам, яким буде складніше слідкувати за столиком і обслуговувати його. Проте відвідувачі будуть вам напевно вдячні.

Цими трьома прикладами ми вам показали, як можна вишукано і просто "грати" з простором і дизайном, навіть якщо ви хочете лише купити меблі для кафе чи ресторану. Використовуйте ці "фішечки", щоб створити в своєму закладі справжній комфорт. І звертайтеся за підказками і допомогою в компанію "Зонт Одесса". У нас ви завжди знайдете щось цікаве в асортименті.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+