Як купити парасольку для кафе і при цьому заощадити?

Ризики при покупці пляжних парасольок

Бажання по можливості скоротити витрати є абсолютно нормальним і закономірним в будь-якій сфері діяльності, зокрема в ресторанному бізнесі. Але в своєму прагненні заощадити важливо не перехопити через край і не зробити помилки, які потім обійдуться набагато дорожче.

Для прикладу візьмемо створення літнього майданчика в кафе або ресторані. Очевидно, що вам тут неодмінно потрібно буде купити оптом пляжні парасольки і меблі. В цьому випадку у багатьох виникає ідея знайти товари простіше і дешевше. Але той, хто піддається такому пориву, зазвичай стикається з безліччю ризиків. Наприклад:

  • підробки та неякісна продукція, яка виходить з ладу дуже швидко і не витримує навіть один сезон;
  • відсутність гарантії на товар від виробника;
  • поламаний виріб неможливо відремонтувати самостійно, оскільки складно підібрати відповідні деталі на заміну і т.д.

Що ж тоді робити? Як купити оптом якісні парасольки і при цьому не переплатити?

Порада 1. Вибирайте пляжну парасольку відповідно до її завдання

Якщо ваше кафе розташоване на якийсь захищеної території, наприклад, в тихому та затишному дворику, то вам буде достатньо купити оптом звичайну пляжну парасольку. Вона буде коштувати дешевше, ніж більш складні моделі, але при цьому відмінно впорається зі своїм головним завданням - створення тіні.

А ось якщо літній майданчик знаходиться там, де регулярно виникають сильні пориви вітру (наприклад, на пляжі), то доведеться підібрати парасольку більш надійнішу. Вона повинна бути максимально вітростійкою та міцною. Слабкі парасолі будуть в таких умовах постійно ламатися і вам доведеться їх регулярно міняти. Тоді про економію можна буде забути.

Порада 2. Звертайте увагу на деталі пляжної парасольки

Всіляка фурнітура, спиці, вузлові елементи, а також механізми, що відкривають парасольку, - всі ці деталі несуть на собі велике навантаження і завжди повинні бути в робочому стані. Тому тут важливі кілька моментів:

  • деталі повинні бути з металу, а не з пластику. Це зробить їх більш довговічними;
  • до них повинно бути легко підібрати нові комплектуючі у випадку поломки. Це особливо важливо, якщо ви хочете купити пляжні парасольки оптом. Тоді деталей вам може знадобитися більше. Можливість ремонтувати парасолі - це теж один із способів економії.

Матеріали, з яких виготовлені опори, також повинні бути міцними. Який сенс в надійній фурнітурі ті міцній тканині, якщо у парасольки з якихось причин зламається її основа? У якісних парасольок "ніжка" зазвичай дерев'яна або металева, а ось опорам із пластику, знову ж таки, особливо довіряти не варто. Вони підійдуть лише при дбайливому догляді за парасолькою.

Що стосується тканини на куполі парасольки, то це - найвитратніший матеріал. Зазвичай термін його служби набагато менше, ніж у самого каркаса. З плином часу текстиль неминуче протирається, рветься або просто вигорає. На щастя, замінити тканину на парасольках досить просто і швидко. Тому, якщо хочете заощадити гроші, не викидайте каркас парасольки, а зшийте для нього новий купол.

Порада 3. Купуйте торгові парасольки оптом у надійних постачальників

По-перше, перевірені постачальники підберуть і порадять вам найкращі варіанти парасольок, відповідно до ваших потреб. І ви завжди будете впевнені, що отримаєте в результаті дійсно якісну продукцію.

По-друге, для тих клієнтів, які готові купити пляжну парасольку оптом, постачальники часто надають хорошу знижку.

Тому шукайте хороших постачальників, орієнтуючись на те, як вони працюють з клієнтами, а не на їх географічне розташування. Навіть якщо постачальник працює в вашому місті, але пропонує неякісний товар, - відмовтеся від його послуг.

Якісний сервіс ви можете отримати, перебуваючи в будь-якому місті України. Сьогодні купити парасолі оптом в Києві, Одесі, Харкові та інших містах України - не проблема. Наприклад, компанія "Парасолька Одеса" має два шоу-руми в Одесі та Києві, але при необхідності постачає свою продукцію по всій країні.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+