Прості способи подовжити термін служби вуличної парасольки

Особливості використання вуличних парасольок

Незалежно від того, наскільки якісну та надійну вуличну парасольку ви вирішили купити, вам доведеться за нею ретельно доглядати. Адже зазвичай парасолі використовуються на відкритих просторах, під відкритим небом. А це значить, що конструкція постійно піддається агресивному впливу зовнішнього середовища, включаючи вітер, вологе повітря (а то й цілі потоки води), палаюче сонце і т.д. Це може стати причиною поломки, а неакуратне поводження тільки погіршує ситуацію.

Насправді ж подовжити термін служби вуличної парасольки цілком реально. Звичайно, для початку потрібно вивчити інструкцію, в якій вказані особливості користування виробом. Але є і загальні рекомендації, які підійдуть для всіх вуличних парасольок.

Крок 1. Правильно встановити вуличну парасольку

Тут багато що залежить від моделі та конструкції парасольки. Наприклад, якщо до парасолі необхідно купити підставку, то варто попередньо розрахувати її оптимальну вагу. Вона повинна бути досить важкою, щоб утримати парасольку і не дати їй перевернутися. Бо при падінні є ризик додаткових механічних пошкоджень. Чим більше розмір парасольки та її купола, тим більше повинна бути вага у підставки.

Механізми, за допомогою яких відкривається і закривається парасолька, теж часто стають причиною поломки. Тому будьте обережні з цими вузловими елементами.

Крок 2. Догляд за вуличною парасолькою протягом дня

Ніколи не залишайте відкритою вуличну парасольку без нагляду. Якщо вона перевернеться або з якихось причин отримає пошкодження, потрібно якомога швидше закрити купол. Цим ви вбережете парасольку від подальших поломок.

Те ж саме варто зробити при погіршенні погоди, особливо при сильних поривах вітру. Під час опадів парасольку теж краще скласти. Звичайно, легкий літній дощ не завдасть парасолі жодної шкоди і тут хвилюватися не варто. Тим більше, що сучасні парасолі часто виробляються з водовідштовхувальних тканин. Але під час затяжної зливи перевіряти тканинний купол на міцність не варто.

Крок 3. Догляд за вуличною парасолькою протягом усього сезону

З огляду на специфіку використання вуличних парасольок, не дивно, що і купол, і сам каркас раз у раз припадають пилом або навіть брудом, а на пляжі ще додається пісок. Тому час від часу всю конструкцію варто протирати, а купол - знімати та прати.

Після закінчення сезону рекомендуємо парасольку не просто скласти, а спочатку перевірити на наявність пошкоджень. Якщо потрібно невеликий ремонт, то краще відразу його виконати. Можливо, буде потрібна повна заміна тканинної частини купола, наприклад, якщо текстиль зносився або вигорів на сонці.

Якщо ж все добре, то обов'язково упакуйте парасольку в чохол і зберігайте її в складеному стані в сухому місці.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+