Вибираємо парасолі для літнього майданчика на пляжі

Особливості використання пляжних парасольок в кафе та ресторанах

Щойно вигляне літнє сонечко - відразу виставляються пляжні парасольки, а також столики або шезлонги під ними… А якщо раптом на вулиці негода, дощ або просто сильні пориви вітру - пляжні парасольки та меблі моментально збираються і ховаються в приміщення... Ось приблизно за таким принципом працюють багацько літніх майданчиків, розташованих в пляжній зоні або навіть безпосередньо на піску. Висока мобільність - це їх головна відмінність. Але як цього домогтися?

Погодьтеся, що на території міста літні майданчики багатьох кафе і ресторанів досить статичні. Меблі тут використовуються масивні, а парасольки від сонця - дуже великі, часто - з міцно прикріпленою до землі ніжкою. Всі ці деталі інтер'єру виставляються на майданчику на початку сезону, а забираються - лише з наближенням холодів.

Літні майданчики, які розташовані на піску, такої розкоші собі дозволити не можуть. Обслуговуючий персонал, що працює тут, пересуває меблі і парасольки кілька разів на день. Цю особливість обов'язково потрібно враховувати, якщо ви тільки збираєтесь придбати пляжну парасольку. Підходьте до такої покупки раціонально, орієнтуючись на кілька критеріїв.

Вага пляжного парасольки

Очевидно, що при виборі пляжної парасольки потрібно віддати перевагу більш легким моделям, які буде нескладно переносити з місця на місце. Орієнтиром можуть служити дерев'яні пляжні парасольки "Де Люкс", "Мілан", а також металеві "JUMBRELLA", "ALU", "Барселона", "Відень" і подібні до них. Ці пляжні парасольки мають легку ніжку (з алюмінію або міцного дерева) і важать небагато. Проте зверніть увагу, що в даному випадку необхідно також купити підставку для парасольки, яка буде надійно тримати конструкцію і не дасть парасолі зрушити з місця.

Розмір і вид купола у пляжної парасолі

Радимо віддати перевагу класичним парасолькам з діаметром купола 2,5-4 метри. Більш габаритні варіанти (купол 5-6 метрів) в даній ситуації навряд чи підійдуть. Консольні та багатокупольні парасолі теж навряд чи підходять: їм потрібна додаткова стійкість, тому їх ніжки зазвичай досить масивні і важкі.

Додаткові функції пляжних парасольок

Треба визнати, що невеликий купол має свої недоліки: він приховує від сонця меншу територію. Якщо ви хочете підвищити функціональність конструкції, рекомендуємо звернути увагу на пляжні парасольки зі спеціальним механізмом на ніжці. З його допомогою у вас буде можливість нахилити купол парасольки під різним кутом в залежності від того, як в даний момент світить сонце. Прикладом такої парасольки може служити "ALU SHANHAI".

Колір і тканина парасольок для пляжу

Тут порада проста: вибирайте пляжні парасольки з захистом від ультрафіолету. І краще - світлих тонів, які мають світловідбиваючі властивості. Ці якості дуже важливі для пляжних парасольок, оскільки вони постійно перебувають на сонці.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+