Три найкращі варіанти садових меблів

Дачні меблі як альтернатива меблів для кафе

Давайте домовимося відразу: садові меблі зовсім не обов'язково повинні стояти саме в саду під яблунями. У широкі поняття "меблі для саду" та "меблі для дачі" входить досить велика кількість предметів обстановки, які відрізняються за видом, формою, призначенням, матеріалами.

При цьому вони запросто можуть використовуватися і всередині приміщень, якщо дизайн інтер'єру сприяє цьому. Справжні садові меблі легко перетворюється, наприклад, у чудовий варіант меблів для кафе та ресторанів або меблі для вулиці. Звичайно, таке можливо не у всіх випадках, але все ж обмежувати шаблонами свої дизайнерські фантазії точно не варто.

З іншого боку, дачні меблі дійсно розраховані в першу чергу на відкриті майданчики. Вони вимагають простору та повітря навколо себе. Врахуйте це, плануючи розміщення меблів.

1. Металеві меблі для саду - безпрограшний варіант

Вишукані стільці та крісла з витонченими ажурними спинками, а також столи з вигнутими ніжками і скляними стільницями - це те, що сміливо можна назвати класикою. Якщо ви захочете купити такі садові меблі, можете бути впевнені: ви не прогадали!

По-перше, з їх допомогою ви підкреслите свій витончений смак і додасте обстановці легкий дух аристократизму.

По-друге, садові меблі, виготовлені з міцної сталі і покриті порошковою фарбою з захистом від УФ-променів, прослужать вам максимально довго.

По-третє, ви можете купити меблі для саду цілим комплектом на чотири або навіть вісім персон. Це буде набагато вигідніше, ніж окрема покупка стільців, столів, крісел.

2. Садові меблі з ротангу витримають будь-яку погоду

Сучасні плетені меблі часто виробляються не з натурального іспанського очерету, а з його штучного аналога. У такої заміни є кілька серйозних причин.

По-перше, штучний прут можна зробити як завгодно довгим, тому будь-які обмеження по формі, дизайну, розмірам автоматично знімаються. Яскравий приклад - оригінальні кокони, в яких люблять ховатися і дітлахи, і дорослі.

По-друге, при виготовленні таких садових меблів з ротанга використовуються найсучасніші полімерні матеріали, які дуже стійкі до коливань температур. Відповідно, ваші столи і стільці, встановлені на вулиці, легко перенесуть і спеку, і холод.

По-третє, синтетичні матеріали, на відміну від натурального очерету, абсолютно не страждають від впливу вологи. Так що ви можете без проблем залишити свої плетені меблі під дощем або ж швидко помити їх, просто обливши водою.

3. Дерев'яні садові меблі дуже екологічні

Для тих, хто віддає перевагу меблі з натуральних матеріалів, але при цьому не дуже любить важкі металеві меблі, ми можемо запропонувати універсальний варіант - садові меблі з дерева.

По-перше, вони виготовлені ​​з екологічно чистих матеріалів.

По-друге, купити дерев'яні садові меблі можна дешевше, ніж предмети обстановки з інших матеріалів.

По-друге, вироби з дерева можуть бути дуже різноплановими. Тому вам буде легко доповнити обстановку іншими дерев'яними предметами. Крім стандартних дерев'яних столів і стільців можна придбати, наприклад, лавки або шезлонги. Ви тільки уявіть собі, як ви лежите на шезлонгу і грієтеся на сонечку - і вам терміново захочеться отримати ці меблі в свою колекцію! Більше того, дерев'яними можна зробити навіть садові доріжки. Так ви зможете зберегти єдиний стиль.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+