Як вибрати меблі для кафе і ресторану: основні критерії

Яка б смачна їжа не була в ресторані або кафе, але якщо в закладі клієнтам буде незручно сидіти за столиком, то надовго вони тут не затримаються. Вони краще підуть туди, де відчувають себе комфортно і затишно. Ось чому так важливо ретельно підібрати меблі для кафе, ресторану, бару.

Але з чого ж почати пошуки ідеальних меблів? На що в першу чергу звернути увагу? Вирішити це завдання вам допоможуть кілька питань-підказок.

Функціональність меблів в кафе, ресторанах, барах

Спробуйте відповісти на питання: для якої зони будуть використовуватися меблі?

Іншими словами, де конкретно в ресторані або кафе вони будуть стояти? Наприклад, в одному і тому ж закладі на літньому майданчику можуть розташовуватися великі крісла з м'якими сидіннями і спинками, а біля барної стійки - високі барні стільці. Але, можливо, ви захочете замінити крісла на м'які дивани, це такж чудове дизайнерське рішення.

Розставляючи меблі, зверніть увагу на те, що різні за розміром, формою, кольорами та іншими параметрами меблі допоможуть візуально розділити заклад на кілька зон. Але і використовуватися такі меблі будуть по-різному. Тому тут вже починають відігравати роль критерії, що стосуються безпосередньо якості меблів.

Міцність і довговічність меблів в кафе, ресторанах, барах

Спробуйте відповісти на питання: з яких матеріалів краще купити меблі?

Наприклад, компанія "Зонт Одесса" пропонує своїм клієнтам досить широкий вибір:

  • меблі з металу (в тому числі - меблі з алюмінію);
  • меблі з пластика;
  • меблі з ротанга;
  • дерев'яні меблі.

Для не дуже фешенебельного закладу цілком підійдуть меблі з пластика. Вони відноситься до розряду недорогих і в разі потреби вам буде нескладно купити, наприклад, нові стільці або столи.

Для вишуканих ресторанів і кафе є сенс підібрати більш складні за дизайном і виконанням, а також міцніші меблі з металу. Зокрема, рекомендуємо звернути увагу на витончені садові меблі з кованими деталями.

Дерев'яні меблі, залежно від дизайну, можуть легко вписатися і в елітну обстановку, і в інтер'єр простіше. Але в будь-якому випадку, їх невід'ємною позитивною характеристикою буде екологічність.

Якість матеріалів, що використовуються при виробництві меблів

Спробуйте відповісти на питання: хто виробник і чи є гарантія якості на продукцію?

В даному випадку вам доведеться провести ціле дослідження, щоб переконатися в наявності необхідних сертифікатів якості та гарантій. Але якщо ви хочете заощадити свій дорогоцінний час, то є сенс просто звернутися до перевірених постачальників і виробників. Наприклад, у компанії "Зонт Одесса" ви легко отримаєте всі підтверджуючі документи на продукцію. У тому числі - на меблі для кафе і ресторанів.

Легкість чищення меблів в кафе і ресторанах

Спробуйте відповісти на питання: скільки часу і сил ви готові щодня витрачати на приведення меблів до ладу?

Наприклад, ажурні садові меблі протерти від пилу складніше, ніж мінімалистичні меблі з алюмінію. Крім того, не забувайте, що в таких місцях, як кафе і ресторан, не уникнути конфузів у вигляді випадково пролитого вина або жирних плям від їжі. З пластиковими меблями подібні проблеми вирішуються дуже швидко і просто, а ось диванні подушки і м'які сидіння крісел потребують набагато більше уваги та ресурсів.

Ціна на меблі для кафе, барів, ресторанів

Спробуйте відповісти на питання: який бюджет ви готові виділити на те, щоб купити меблі для свого кафе чи ресторану?

Навіть коли ви пройдете весь ланцюжок питань, вам напевно все одно буде складно прийняти остаточне рішення. Зазвичай до цього моменту на вибір залишається як мінімум два-три хороших варіанти меблів. В цьому випадку вирішальним фактором може стати вартість виробів.

Компанія "Зонт Одесса" пропонує своїм клієнтам досить лояльні ціни на меблі. Ви можете підібрати на нашому сайті столи, стільці, дивани, крісла за тією ціною, яка більш для вас прийнятна. Або можете навіть замовити комплекти меблів для кафе і ресторанів, що допоможе вам заощадити.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+