Вуличні парасолі допоможуть зберегти простір

Вуличні парасолі в дизайні кафе, ресторанів і літніх майданчиків

Вільний простір - це справжня розкіш для кафе, ресторанів та інших подібних закладів. Кожний квадратний метр тут буквально на вагу золота. Адже чим просторіше приміщення або літній майданчик, тим більше гостей може прийняти заклад. Тому при розробці проекту дизайнери намагаються заощадити буквально кожну п'ядь землі. І, як не дивно, вуличні парасольки для кафе та ресторанів можуть в цьому допомогти.

Здавалося б, все навпаки! Саме парасолька, її ніжка та підставка заважають грамотно розставити стіл і стільці, а потім не дозволяють відвідувачам зручно розташуватися на своїх місцях. Але насправді так відбувається лише в тих випадках, коли модель парасольки підібрана невірно стосовно до загального простору та інтер'єру. Щоб уникнути таких помилок, зверніть увагу на кілька наших порад. І обов'язково врахуйте ці рекомендації, коли вам потрібно буде купити вуличні парасольки для кафе і літніх майданчиків.

Які вуличні парасольки купити для кафе, щоб заощадити простір?

Якщо купити консольні вуличні парасольки ...

Головна відмінність консольних парасольок полягає в тому, що нога знаходиться збоку від купола. Підставка, відповідно, теж розташована в стороні. Цю рису можна і потрібно використовувати.

  • Якщо є можливість, спробуйте встановити підставку парасолі за межами літнього майданчика. Наприклад, на траві, за огорожею або просто поза пішохідною зоною. Купол вуличної парасолі при цьому треба розгорнути в потрібну сторону. Тоді парасоля буде нависати над столом, створюючи необхідну тінь і захист, але під куполом буде достатньо вільного місця.
  • Використовуйте двох- або чотирьохкупольні консольні парасольки. В цьому випадку їх потрібно буде розташувати в центрі майданчика. Звичайно, підставка і нога парасольки будуть займати частину пішохідної зони, але це все одно буде раціонально і ефективно. Адже в будь-якому випадку така парасоля займе вдвічі або вчетверо менше наземного простору.

Якщо купити велику вуличну парасольку...

Тут ідея зрозуміла відразу: чим більшу площу закриває парасоля, тим менше потрібно додаткових захисних конструкцій. Під великою парасолькою для літніх майданчиків зазвичай цілком вміщуються кілька маленьких столиків, які розраховані на 1-2 людини. Або, навпаки, вона може вкрити собою компанію з 6-8 людей. У цьому випадку буде зручно, якщо нога парасольки буде проходити крізь центр столу. Тоді підставка опиниться під столом, але це не принесе особливого дискомфорту відвідувачам.

Якщо купити квадратні вуличні парасольки...

Обираючи парасольки для кафе та літніх майданчиків, детально продумайте, якої форми купол більше підійде. Якщо парасолі стоять на деякій відстані одна від одної, то особливої ​​ролі це грати не буде. Тут на вибір вплинуть, скоріше, ваші особисті уподобання та смак.

А ось якщо парасолі стоятимуть впритул одна до іншої, то краще віддати перевагу квадратним або прямокутним парасолькам. Вони будуть щільно прилягати одне до одного, закриваючи максимальну площу. При використанні овальних і круглих парасольок відкриті проміжки між куполами будуть неминучі.


Якщо з якихось причин вам не підходить жоден із цих варіантів, ми вам пропонуємо альтернативу. Зробіть красивий навіс над літнім майданчиком! З його допомогою ви зможете повністю захистити потрібну територію і при цьому максимально заощадити простір, оскільки опори будуть стояти вздовж периметра території і не будуть заважати перехожим людям. Але врахуйте, що будь-які навіси - це статичні конструкції. Їх не можна пересувати з місця на місце так, як це можна зробити з будь-якою парасолькою.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+