Як купити дешевше маркізи для вікна або тераси?

  • 20 February 2020 10:57:33
  • Reviews: 0
  • Views: 1288
  • 0

Точніше, ми розглянемо варіанти, які допоможуть вам знизити ціну на маркізи, коли ви будете робити їх на замовлення. Ви напевно і самі розумієте, що домогтися цього можна, знижуючи якість окремих елементів конструкції. Але до чого призведе таке погіршення якості? Обговоримо це на конкретних прикладах.

Вибираємо маркізи за видом конструкції

Найдешевший і простий для вас варіант - ковшові маркізи, які не мають жодних складних механізмів, в них є лише один надійний каркас.

Плюси. Якраз той випадок, коли немає механізму - немає проблеми. Вам не потрібно переживати, що деталі зламаються і їх потрібно ремонтувати. Не кажучи вже про те, що вам взагалі не потрібно витрачатися на покупку цих механізмів.

Мінуси. Нюанс, який вам тут варто врахувати, полягає в тому, що такі маркізи в більшості випадків мають постійну форму. Тобто, їх не можна буде згорнути і прибрати, якщо раптом вам захочеться подивитися на сонечко.

Розсувні маркізи можуть бути відкритого, закритого і касетного типу.

Плюси. Рулонні маркізи легко розгортаються і згортаються за допомогою спеціальних механізмів. Тому ви завжди можете контролювати обсяг сонячних променів, що потрапляють у ваше вікно. Крім того, ви можете самі вибрати спосіб захисту рулону, коли він знаходиться в складеному стані.

Мінуси. Чим складніше і надійніше буде захисний короб, тим дорожче буде загальна вартість навісу. Розсувні маркізи відкритого типу взагалі не мають такого захисту і коштують дешевше, але це означає, що вони більше схильні до впливу зовнішнього середовища (сонце, волога, вітер, пил). Автоматичні маркізи касетного типу захищені максимально, а значить, саме полотно прослужить довше. Але й ціна на касетні маркізи буде вищою.

Ціна висувної маркізи залежить і від розміру

Залежно від виду маркізи і наявної необхідності виліт (винесення) навісу може складати від 1,5 до 5-6 метрів. Зрозуміло, що чим більше конструкція, тим більше буде потрібно витратних матеріалів. Але це - не єдиний фактор. Адже чим більше тент, тим більше масивні потрібні кронштейни, які допомагають тканину розгорнути і утримати у просторі. В результаті загальна вага конструкції виходить досить значною.

При цьому більшість маркіз кріпляться до стіни лише з одного боку. А значить, в цьому місці потрібно дійсно надійна система кріплення, яка здатна витримати таке навантаження. Звичайно, в дуже складних випадках, якщо є можливість, додається підтримуюча опора. Але всі ці підсилюючі засоби, як ви розумієте, теж вплинуть на ціну в бік збільшення. Тому перш, ніж замовити велику висувну маркізу, оцініть всі супутні витрати і можливі ризики.

Якість використовуваних матеріалів для висувної маркізи

Тут теж все просто і логічно: чим краще якість використовуваних матеріалів, тим вище вартість виробу. Але чи варто економити в даному випадку?

Деякі покупці, бажаючи скоротити витрати, віддають перевагу, наприклад, пластиковим деталям, а не металевим. На жаль, часто це призводить до сумних наслідків. Конструкція не витримує загального вагового навантаження, а також впливу навколишнього середовища і швидко приходить в непридатний стан. І тоді доводиться або ремонтувати механізми, або взагалі міняти всю маркізу. Іншими словами, заощадивши спочатку, клієнт ризикує істотно втратити в подальшому.

Якщо ж говорити про тканини, то тут ситуація трохи інша. Так, звичайно, чим якісніше і міцніше тканина, тим довше і краще вона вам прослужить. З іншого боку, компанія "Зонт Одеса" має досить великий асортимент тканин і може підібрати для вас більш бюджетний і одночасно надійний варіант. Крім того, якщо тканина на вашій маркізі вже зносилася, ви завжди можете замінити тканину. Ця послуга напевно буде коштувати менше, ніж, наприклад, ремонт основних конструкцій.

Іншими словами, спробувати заощадити на тканині можна, а ось на металевих конструкціях - не варто.

Нанесення логотипу на маркізи та інші навіси

А це приклад раціонального використання того, що є у вас під рукою. Якщо ви вже вирішили поставити маркізу в своєму кафе, ресторані, магазині, то чому б не зробити з цього навісу ще й рекламний майданчик? Пов'язані з цим витрати напевно швидко окупляться і однозначно будуть коштувати будуть менше всіляких банерів або сітілайтів. Та й зусиль від вас особливих тут не буде потрібно. Зверніться за консультацією до компанії "Зонт Одеса" - і ми допоможемо вам у всіх організаційних питаннях.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+