Вибираємо вуличні тканини для маркіз і навісів

  • 24 February 2020 06:50:59
  • Reviews: 0
  • Views: 2233
  • 0

Основні властивості вуличних тканин для маркіз

Вимоги до тканин, які будуть використовуватися на вулиці, завжди значно вищі, ніж до тих, які використовуються всередині приміщень. Зрозуміло, що вони повинні бути витривалішими і міцнішими, але що конкретно це означає на практиці?

Розсіювання сонячних променів і стійкість до ультрафіолету - це, мабуть, першочергові характеристики у маркізних тканин. Адже головне завдання маркіз - саме захищати від сонця. Тканина повинна відображати левову частку променів, створюючи приємну тінь, і при цьому не втрачати свій зовнішній вигляд. Вважається прийнятним, якщо маркізні тканини витримують до п'яти років активної служби.

Вологостійкість, зрозуміло, теж має велике значення, але з певними застереженнями. Ні конструкція маркізи, ні сама тканина не розраховані на довгі випробування у вигляді сильних злив та снігу. В негоду маркіза повинна бути прибрана.

Але якщо з якихось причин маркіза залишається в розкритому стані, то тут вже має значення те, як саме вона встановлена. Зверніть увагу, що кут нахилу полотняної покрівлі повинен становити не менше 15 градусів. Якщо маркіза встановлена ​​з меншим нахилом або взагалі горизонтально, то під час опадів на полотні накопичується велика кількість вологи, з якою тканина може не впоратися.

Стійкість до перепадів температур важлива з тієї причини, що маркіза, по суті, може використовуватися в будь-яку пору року. Але навіть у складеному стані вона все одно завжди знаходиться на вулиці і відчуває на собі всі зміни погоди (винятком є ​​маркізи закритого і касетного типу, у яких є спеціальні захисні короби). Більшість якісних маркізних тканин витримують перепади температур від -30 до +50 градусів. Але це - не межа. Деякі матеріали здатні і на більш значні "подвиги".

При виборі та замовленні маркізних тканин рекомендуємо також звернути увагу на такі параметри:

  • захист від вітру (максимальна швидкість вітру, яку нормально витримують тканини для маркіз, становить 8 м/с);
  • антистатичність (тканина не повинна електризуватися і притягувати до себе пил; поверхня повинна легко очищатися від будь-яких забруднень);
  • щільність тканини (вона не повинна розтягуватися і втрачати свою форму з плином часу).

Види тканин, які підходять для маркіз

Отже, ми вже переконалися, що вимоги до тканин для маркіз пред'являються досить високі. Звичайні матеріали з такими завданнями явно не впораються. Але сучасні технології дозволяють виробникам створювати тканини підвищеної міцності.

Акрилові тканини - один з найпопулярніших варіантів. Тканини мають високий рівень зносостійкості завдяки особливому переплетенню ниток, а також різноманітним просоченням, які захищають тканину від UF-променів, вологи, бруду.

ПВХ (полівінілхлоридні, PVC) - синтетичні тканини на основі скловолокна, яке і додає матеріалу всі його позитивні властивості (не піддається усадці, легко миється, добре переносить вплив агресивного зовнішнього середовища). При цьому ПВХ-матеріали мають досить низьку вартість.

Але якими б міцними і надійними не були ці види тканин, ви повинні розуміти, що рано чи пізно вийдуть з ладу і вони. Зрештою, на даний момент ще не винайшли ні вічний двигун, ні вічні тканини. Тому будьте заздалегідь готові до того, що за кілька років вам доведеться замінити тканину на своїй маркіза.

В цьому випадку ви теж можете звернутися за допомогою в компанію "Зонт Одеcса", яка надає не тільки широкий вибір тканин для маркіз, але й повний асортимент супутніх послуг - від установки маркіз до ремонту і заміни тканин на них.

 
Пам'ятайте: створення затишку - це вигідне вкладення в ваш бізнес!
+